- Företag till salu
- Skönhet & hälsa
- Hudterapeuten Kräm och Salva i Östersund AB
Hudterapeuten Kräm och Salva i Östersund AB
Östersund - Jämtland - Norrland
Din intresseanmälan har
skickats
Grundat
2005
Omsättning
2-5 Mkr
Anställda
2 st
Resultat
Vinst
Hyra
9500 kr/mån
Beskrivning av Hudterapeuten Kräm och Salva i Östersund AB
Företaget bedriver sin verksamhet i hyrda lokaler på Regementsgatan i Östersund. I lokalerna finns två behandlingsrum plus ett separat fotvårdsrum. Företaget ägs av två hudterapeuter varav den ena slutar vid en försäljning och den andra kan till att börja med vara kvar som anställd under en övergångsperiod om en köpare så vill.
Företagsmäklaren Calle Roos på Länia Företagsförmedling har huvudansvaret och besvarar alla frågor angående objektet.
Säljaren vill inte bli kontaktad direkt utan all visning och info går via mäklaren Calle Roos på Länia Företagsförmedling. Vänligen respektera detta!
Vi tillämpar konfidentiell hantering vid försäljning vilket innebär att intressenter får skriva på en sekretessförbindelse för att få ta del av den fulla objektbeskrivningen. Vänligen använd PDF-filen som finns tillgänglig längst ner på denna sida under rubriken “Dokument”.
